İsim Ekleme

İsim, her insan için çok önemlidir. Yüzyıllar boyu insanlar isimlere önem vermiş ve isimlerin kaderi etkilediği, karakteri ortaya çıkardığı hükmüne varılmıştır. Günlük yaşantımız içinde en çok isimlerimiz ile diğer insanlarla iletişime geçeriz. İsimlerle daha kolay anlaşabilir ve iletişim kolaylığı yaşarız. Bu yüzden kişinin ismi hem karakteristik açıdan hem de çevresine yaydığı enerji bakımından oldukça önemlidir.

Çocukluktan itibaren isimler insan hayatını etkilemiştir. Özellikle çocukluk zamanında çocuğunuzun ismi arkadaşlarının arasında alay konusu olmaması için daha dikkatli davranmak anne ve babaların önem vermesi gereken bir konudur.

Neden isim ekleme ihtiyacı duyulur?

Kişilerin isim analizi yapılırken yaydığı enerjiler kişiye negatif etki edebilir. Durum böyle olunca analiz yapılırken isim ekleme ihtiyacı olup olmadığına bakılarak eğer istenirse isim ekleme işlemi yapılarak isim analizine devam edilir. Böylece eklenen isim sayesinde kişinin yaydığı enerji ve etkileşim çok daha farklı olur. Bu yüzden isim ekleme ihtiyacı olan kişilerde isim analizi yapılırken isim eklenebilir.

Kişilerin isim analizi yapılırken isim ekleme yapılacaksa bunun için kişinin soy ağacına da ihtiyaç duyulur. Anne, baba, anneanne, babaanne, dede, büyükbaba gibi kişilerin isimleri ve doğum tarihleri isim ekleme işleminde gerekli olmaktadır. Soy ağacına bakılarak kullanılması gereken ya da ihtiyaç olunan harfler çıkarılarak isim ekleme işlemi yapılır.

İsim neden önemlidir?

İnsanlık var olduğu zamandan günümüze kadar her zaman konulan isimlerle çağırılmıştır. Kişiye konulan isimler sayesinde insanlar birbiriyle daha kolay iletişime geçmiş ve birbirlerinden etkilenmiştir. Bu yüzden isim koymak her zaman çok önemli olmuştur. İsim, kişinin karakteriyle özleşen, kişilik özelliklerini yansıtan bir olgu olmuştur. Bu yüzden isim verirken çok dikkatli olmak ve harflerin yaydığı enerji sayesinde hayatınızı daha olumlu kılmak önemlidir.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek, isim analizi ve isim ekleme konusunda yardım alabilir, isim analiziniz ve isim ekleme ile hayatınıza daha doğru şekilde yön verebilirsiniz. Unutmayın isminiz sizi yansıtır. İsminizin yaydığı enerjiyi doğru kullanmak sizin elinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir