İsim Analizi

İsim, insanın karakterini yansıtan, bir ömür boyu o kişi ile yaşayacak en önemli şeydir. İnsanlar birbiriyle isimlerini kullanarak iletişim kurar. İsimler kişinin karakteristik özelliğini yansıttığı gibi kişiliğini etkileyen ve buna göre yaşantısını sürdürmesine imkan veren bir olgudur. Kişiler özel yaşantısı olsun iş hayatı olsun isimlerinden güç alarak hayatlarını sürdürmektedir. Bu yüzden günümüzde oldukça popüler olmaya başlayan isim analizi ile siz de hayatınızı değiştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

İsim Analizi Nedir?

İsim analizi, bilimsel adı ile Numeroloji, bir isimde bulunan bağımsız enerji şekillerinin belirlenmesine yarar. Yani her harfin bir enerjisi vardır ve bu enerjiler isim analizi yani Numeroloji (simge bilim) ile yapılır. Numeroloji, isim enerjisi, isim titreşimi, isim bilimi ve isimlerin frekansının birleşiminden oluşur. İsmimizin içindeki harfler karakterimizi etkiliyor.

Her ismin kendine göre bir gücü ve etkisi vardır. İsmin konduğu andan ölene kadar bu isim insanla beraber yaşar. İsmin içindeki harflerin enerjisi ise kişinin karakterini, kişiliğini etkileyen enerji ile doludur. Bu enerji sayesinde kişi isminin özelliklerini taşır ya da tam tersi taşımaz çok daha farklı bir kimliğe bürünebilir.

Neden isim analizi yaptırmalıyım?

  • İsim analizi yaptırarak isminizde bulunan bağımsız enerji şekillerini belirleyebilirsiniz.
  • İsminizdeki her harfler karakterimizi etkiler ve bir enerjisi vardır. İsminizdeki harf enerjilerini öğrenerek ne kadar bir enerjiye sahip olduğunuzu öğrenebilirsiniz.
  • İsim analizi yaptırarak fiziki, duygusal, ruhsal, zihinsel enerjilerini görebilir ve karakteriniz hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

İsim analizi nasıl yapılır?

Yüzyıllar boyunca insanlar isimlere önem vermiş ve isimlerin kaderi etkilediğini düşünmüşlerdir. Bu yüzden kişilere konacak isim oldukça önem taşımaktadır. Verilen ismin anlamı ve harflerin enerjisi kişinin hem karakterini hem de kaderini etkilediği için isim koymak çok önemlidir. İsimler hem psikolojimizi hem de kişiliğimizi ortaya çıkarır. İsim analizi yapılırken sadece isme göre değil soyadı da katılarak yapılmalıdır. Hem isim hem de soy isminin birleşimi çok önemli bir sinerjiyi oluşturur.

İsim analizi sadece kişilerin isimleri için değil iş hayatınızda da önemlidir. Yeni bir şirket açılışında da şirketin yayacağı enerji ismi ile oldukça bağlantılıdır. Bu yüzden ister kişi ismi isterseniz şirket ismi için olsun isim analizi yaptırabilirsiniz. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’na ulaşabilir ve isim analizi ile en doğru ismi bulma imkanına sahip olabilirsiniz.

Fallar ile ilgili Detaylı Bilgiler

Yorumlar 1

  1. hj says:

    Şit yuşa hud isminin analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir