Rektifikasyon Astrolojisi

Rektifikasyon astrolojisi sayesinde doğum saatinizi bulabilir ve istediğiniz raporu alabilirsiniz. Ancak rektifikasyon yapılabilmesi için hayatınızdaki önemli olayları yani dönüm noktası sayılabilecek günleri tarihleri ile bilinmesi gerekir. Mesela bir evlilik yılı, boşanma, çocuk doğurma, iş ile ilgili bir terfi ya da bir yerden bir yere taşınma gibi hayatınızı etkileyen günleri gün ay yıl olarak bilinmesi gerekir.

Rektifikasyonda önemli olan kişinin önemli olaylarının tarihinin ve saatinin bilinmesidir. Doğum saatinin önemli olmasının sebebi kişinin yükseleninin bu şekilde bulunmasıdır. Yükselen bulunmadan evler ve açılar oluşmaz. Bu yüzden kişinin haritasının çıkarılabilmesi için bu gün ve saatler oldukça önemlidir.

Rektifikasyonun amacı nedir?

Rektifikasyon, doğrulama analizidir. Rektifikasyon astrolojisinde yapılan analizler doğrultusunda doğum günü ve tarihinize ulaşabilir, ulaşılan bu doğru bilgiler ışığında hayatınızı ne şekilde yönlendirmeniz gerektiğini keşfedebilirsiniz.

Rektifikasyon yöntemleri nelerdir?

Kullanılan birkaç rektifikasyon yöntemi bulunmaktadır.

 • Hermes yöntemi
 • Animodar yöntemi
 • Transitten ağır sınav yöntemi

Bu yöntemlerin dışında astrologların kendilerine ait yöntemleri de olabilir. Rektifikasyon analizi yöntemlerini öğrenmek için rektifikasyon astrolojisi eğitimi alabilirsiniz. Böylece astrologların yıllardır kullandığı yöntemlerin dışında kendilerine ait olan yöntemler de varsa bu eğitimler sırasında bu yöntemleri de eğitimler sayesinde öğrenme imkanını bulabilirsiniz.

Rektifikasyon yani doğum saatini belirleme yöntemi istenen bilgiler doğru şekilde verildiği sürece sonuçları da kesin ve net olur. Rektifikasyon analizi yaptırarak tam doğum gününüzü öğrenebilirsiniz. Eğer doğum saatinizi bilmiyorsanız vereceğiniz bilgiler ışığında doğum saatinizi bulabilirsiniz. Rektifikasyon analizini sadece kendiniz için değil başkaları için de yaptırma imkanına sahipsiniz. Ancak bunun için yine o kişilerin de hayatlarındaki önemli, dönüm noktası olmuş olayları bilmeniz önemlidir.

Doğrulama analizi olan rektifikasyon astrolojisi sayesinde hayatınızı çok daha kolay yönlendirme imkanına kavuşmuş olursunuz. Yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan rektifikasyon astrolojisi eğitimi almaktır. Alacağınız eğitimler sayesinde astrolojinin bu çok farklı dalını da öğrenerek hayatınıza uygulama imkanına sahip olursunuz.

 

Yorumlar 2

 1. Ayse benli says:

  Iyi günler,
  BEn bi rektifikasion yaptirmak istiyorum. beni bilgilendire bilirnisiniz?
  Saygilar,
  Ayse benli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir